Pożyczka na implanty – czy warto inwestować w taki zabieg?

Implanty zęba to duży wydatek, ale czasami niezbędny, żeby przywrócić trwały i piękny uśmiech. To rozwiązanie bardzo skuteczne, jeśli zależy nam na jak najnaturalniejszym efekcie. Jednocześnie nie należy do najtańszych metod, dlatego jeśli decydujesz się wstawić implanty, musisz liczyć się z tym, że być może będziesz musiał sfinansować je pożyczką na implanty.

Implanty osadzone na śrubach mocowanych w szczęce doskonale naśladują naturalne zęby. To rozwiązanie na lata, bardzo trwałe i bardzo kosztowne zarazem. Im lepszą renomą cieszy się klinika, im bardziej jest skomplikowany stopień zabiegu, tym wyższą kwotę zapłacisz za wstawienie śruby i zamontowanie na niej ceramicznej lub porcelanowej korony. Do tego niezbędne jest wliczenie w koszty ceny badania RTG oraz dodatkowego leczenia ubytków – zęby muszą być całkowicie zdrowe, żeby móc przeprowadzić procedurę implantologiczną.

Czy pożyczka na implanty to dobre rozwiązanie?

 

Jeśli noszenie protezy nie jest dla Ciebie satysfakcjonującym rozwiązaniem, to właśnie implanty mogą dać efekt, który pozwoli Ci cieszyć się pięknym uśmiechem. Jeden implant (śruba + korona) kosztuje jednak od 2000 do nawet 4000 zł. Kliniki oferują różne ceny – to zależy od renomy kliniki oraz stopnia skomplikowania zabiegu. Jeśli taki koszt wykracza poza twój budżet, to właśnie pożyczka na implanty jest wariantem finansowym warto rozważenia. Zanim jednak zdecydujesz się na takie rozwiązanie, sprawdź różne oferty kredytów online i porównaj je ze sobą. Możesz także skorzystać z rankingów kredytów – pamiętaj jednak, że ostateczną, realną ocenę otrzymasz dopiero wtedy, gdy bank poza Twoją zdolność kredytową. Wybierz ofertę pożyczki na implanty, której raty będziesz w stanie spłacać. Tylko wtedy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *